• Dijitalleşen Dünyaya Bizimle Adım Atın !
  Son Teknoloji Yazılımlarla
  İşletmenizi Geleceğe Taşıyalım !
  Sınırsız Destek, Sorunsuz Hizmet
  Ön Başvuru
 • Sorunsuz Destek,Sınırsız Hizmet
  Gelişen Dünyada
  Siz de Yerinizi Alın !
  Ön Başvuru
Strategic Planning

Dijitalleşen Dünya !

Dijitalleşen dünyada siz de yerinizi alın. Uzman ekibimizle işletmenize en uygun çözümleri sağlamak için buradayız. Hemen ulaşın size en uygun çözümü sağlayalım

Financial Clean-Up

Tasarruf Edin !

İşletmenize sağlayacağımız çözümlerle birlikte, zamandan ve maliyetlerinizden tasarruf edin. Rakiplerinizden fark yaratın ve cirolarınızı arttırın !

Cash Flow Planning

Sorunsuz Büyüme !

En son çıkan yazılımları kullanarak işletmenizin temel ihtiyaçlarını karşılayın. Şirketinizin verimliliğini arttırın ve büyümenin tadını çıkartın !

Ne Yapıyoruz ?

Çözümlerimiz

Umay Bilişim olarak son teknolojileri sizinle buluşturuyoruz. Uzman kadromuz ve geniş müşteri portföyümüzle işletmeniz için en uygun çözümleri, en uygun fiyat garantisiyle size ulaştırıyoruz

Türkiye’de 397 no.lu VUK tebliği ile hayata geçirilen ve 5 Mart 2010 tarihinden itibaren uygulamada olan E-fatura hizmeti, veri format ve standardı GİB tarafından belirlenen, VUK gereği bir faturada yer alması gereken bilgilerin içerisinde yer aldığı, satıcı ve alıcı arasındaki iletiminin merkezi bir platform (GİB) üzerinden gerçekleştirildiği elektronik bir belgedir. E-Fatura sayesinde işletmenizin kağıt ve birçok maliyetinin önüne geçebilir ve tasarruf sağlayabilirsiniz.

Detaylı Bilgi...

e-Arşiv Fatura uygulaması, faturalarınızın e-Fatura sistemine kayıtlı olmayan mükelleflere ve son kullanıcılara, elektronik ortam aracılığı ile gönderilmesini sağlayan uygulamadır. e-Arşiv Fatura uygulamasından yararlanmak isteyen mükelleflerin öncelikle e-Faturaya kayıt olması gerekir.

Detaylı Bilgi...

E-Defter, şekil hükümlerinden bağımsız olarak Vergi Usul Kanununa ve Türk Ticaret Kanunu’na göre tutulması zorunlu olan defterlerde yer alması gereken bilgileri kapsayan elektronik kayıtlar bütünü olarak tanımlanır.

Detaylı Bilgi...

E-İrsaliye bir malın sevk ve taşınması esnasında kullanılan irsaliye belgesinin elektronik halidir. GİB'in faturalandırma araçlarının dijital ortama taşınması ile ilgili çalışmalarından birisi olan E-İrsaliye ile kullanıcılar kağıt irsaliye düzenlemek yerine dijital ortamda irsaliye düzenleyip ibraz edebilme kolaylığı gelmiştir. Genellikle taşıma irsaliyesi yerine kullanılabilen olan E-İrsaliye belgesinin önümüzdeki dönemde zorunlu tutulması öngörülmektedir.

Detaylı Bilgi...

E-İmza, 5070 Sayılı Kanun uyarınca ıslak imza ile eşdeğer olan, dijital ortamda bulunan bir belgeye eklenerek imzalayanın kim olduğunu belirlemeye yarayan bir hizmettir. Fakat E-imza ıslak imza gibi tek bir çeşit imza değil, harf, karakter ve sembollerden oluşan, tarafların kimliklerinin doğruluğunu sağlayan sayısal bir veridir. İmza atılan metine göre de farklılık gösterebilmektedir.

Detaylı Bilgi...

e-Mutabakat , şirketlerin müşteri veya tedarikçileri arasında tanımlanmış, borç-alacak hesaplarının dijital ortamda kolay, hızlı, güvenli ve sorunsuz olarak karşılaştırılmasını sağlayan bir hizmettir. BA-BS mutabakatları, cari hesap mutabakatları ve bakiyesiz mutabakatlar için geliştirilmiş bir web uygulamasıdır.

Detaylı Bilgi...

Kayıtlı elektronik posta (KEP), Yönetmelikte “elektronik iletilerin, gönderimi ve teslimatı da dâhil olmak üzere kullanımına ilişkin olarak hukukî delil sağlayan, elektronik postanın nitelikli şekli” olarak tanımlanmaktadır. KEP iletisi de “KEP sistemi içerisinde KEPHS tarafından üretilen KEP delilini içeren ve KEPHS’ nin işlem sertifikası ve zaman damgası ile imzalanmış ileti” olarak ifade edilmektedir.

Detaylı Bilgi...

e-Yedekleme; e-Defter, e-Fatura ve e-Arşiv dosyalarınızın yanı sıra, güvenle saklamak istediğiniz diğer tüm verilerinizin belirlediğiniz aralıklarla yüksek güvenlikli sunucularında yedeklenmesi işlemlerini içeren hizmettir.

Detaylı Bilgi...
Ön Başvuru

Umay Tüm Bilişim Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri

Sakarya'da Teknolojinin Lideri !

UMAY BİLİŞİM müşteri odaklı, güvenilir, erişilebilir, gizlilik esaslarına bağlı, işinin uzmanı, işini severek yapan, her zaman müşterisinin yanında olan kurumsal bir firmadır.

100%

Bilişim Sektöründe
öncü firma.

Bizi Tercih Edenler !

Bizim Müşterilerimizden Dinleyin !

Bilişim sektörüne 2012 yılında Sakarya ’da teknolojide güven sloganıyla adım atan Umay Tüm Bilişim ve Eğitim Danışmanlık Hizmetleri son teknolojiyi kaliteden ödün vermeksizin en iyi ürün ve çözümlerini sunmak amacıyla kurulmuştur. Hem tedarikçi firmalara hemde kurumsal ve bireysel müşterilerine ulaşarak, sürekli maliyet avantajı oluşturmayı hedeflemektedir. Böylelikle kaliteden ödün vermeksizin en yeni teknolojiyi yansıtan ürün ve çözümlerini sunabilmektedir.

Geniş müşteri portföyümüz ve sağladığımız sorunsuz destek ile, bizi tercih edenler arasına siz de katılın !

Umay Bilişim sizlere yerinde sürekli hızlı hizmet verir.

0
0