e-Arşiv Fatura Nedir?

e-Arşiv Fatura uygulaması, faturalarınızın e-Fatura sistemine kayıtlı olmayan mükelleflere ve son kullanıcılara, elektronik ortam aracılığı ile gönderilmesini sağlayan uygulamadır. e-Arşiv Fatura uygulamasından yararlanmak isteyen mükelleflerin öncelikle e-Faturaya kayıt olması gerekir.

Neden e-Arşiv Fatura Kullanmalıyım?
FATURALARINIZ ELEKTRONİK ORTAMDA !

e-Arşiv faturalarınızın bireysel tüketicilere ve e-Faturası olmayan vergi mükellefi firmalara gönderiminin dijital ortamda kolayca yapılmasını sağlar.

E-ARŞİV FATURA İLE DAHA GENİŞ OFİSLER !

e-Arşiv Fatura hizmeti, kağıt nüsha saklama zorunluluğu olmamasıyla yerden tasarruf etmenizi sağlar, böylece ofis alanınızı daha verimli kullanmış olursunuz.

VERİMLİ VE TASARRUFLU E-ARŞİV FATURA !

Faturanın gönderilmesine dair şirket içi operasyonel süreçlerin yönetilmesinde zaman ve maliyet tasarrufu sağlayabilirsiniz. Kağıt faturanın basım ve gönderim maliyetini ortadan kaldırarak, arşivleme için harcanan maliyetlerinizi minimuma indirebilirsiniz.

FATURALARA KOLAY VE HIZLI ERİŞİM

Bulut uygulamamızla istenen e-Arşiv faturaya, her yerden kolay ve hızlı erişim sağlayabilirsiniz.

GÜVENİLİR SAKLAMA

Umay Bilişim farkıyla, sözleşme kapsamında 10 yıl boyunca fatura verileriniz güvenilir şekilde saklanır. 7/24 MÜŞTERİ DESTEĞİ Müşteri temsilcilerimiz, tüm sorularınız için sizlere 7/24 hizmet verir.

DİĞER ÖZELLİKLER: E ARŞİV FATURA MÜŞTERİ PORTALI

İstediğiniz takdirde, Umay Bilişim’in özel hizmeti “e-Arşiv Fatura Müşteri Portali”ni size sunduğumuz e-Arşiv hizmetine dahil ederek bireysel müşterilerinizin e-Arşiv faturalarını sorgulayıp görüntülemelerini sağlayabilirsiniz.

 

E-Arşiv uygulaması sayesinde işletmenize daha birçok fayda sağlayabilirsiniz. Sakarya merkezli firmamız Türkiye’nin her bölgesinde faaliyet göstermektedir. Siz de hemen iletişime geçin, size en uygun çözümü sağlayalım.

Sakarya lokasyonunda bulunan müşterilerimiz ofisimizi ziyaret ederek daha detaylı bilgi alabilirler…